آیا امکان دارد کسی در 10 روز تافل یا آیلتس بگیرد

Tko: افرادی که این سوال رو میپرسن معمولا افرادی هستند که بسیاری از روش ها رئ امتحان کردن و تا آخر رفتن و کلی رنج و مشقت کشیدن ولی آخر سر به جایی نرسیدن . مهمترین نکته این است که متاسفانه تفاوت بین آموزش زبان اینگلیسی با آموزش گرفتن تافل یا آموزش نحوه مکالمه برای اکثر افراد نامفهوم است . برای آگاهی بیشتر باید فهمید که تافل و آیلتس فقط بخش بسیار کوچکی از زبان اینگلیسی هست و نه تمام آن که به راحتی قابل درک و فهم هست.

 

 

 

همانطور که در بالا مشاهده میکنید خط آبی سیستم TKO  را تعریف میکند . در این سیستم سرعت رسیدن به مثلا نمره 80 تافل خیلی بیشتر از سرعت رسیدن به 120 تافل میباشد. تمامی سیستم ها در نهایت به نقطه پایانی میرسند ولی TKO  با اراه راهکار های جدید آموزش تکنیک های جدیدی خلق کرده و سیستم ها قدیمی را دور زده و سریعتر به نتیجه میرسد . به نحوی که افرادی که در موسسه های بسیار معتبر تحصیل کرده و مدارک خود را میگیرند بعد از گذشت 4 یا 5 ترم همچنان ایرادات و اشتباه های رایج زبان آموزی را داشته و در تشکیل فرم ساده جملات نیز با ایرادات و اشکالات مواجه میشوند.این در حالی هست که در سیستم جلسات مکالمه در 40 جلسه TKO  زبان آموزان بعد از 2 جلسه قادر به ساخت جملات اساسی اینگلیسی خواهند بود.در این سیستم تمام موارد به صورت مقایسه ای و یکجا در اختیار زبان آموز قرار داده و وی را آماده درک مطالب میکند .

در رابطه با تافل و آیلتس , شما بدون نیاز به دامنه لغات سخت و بدون نیاز به قدرت زیاد مهارت اینگلیسی , توان پاسخگویی حد اقل 70 درصد سوالات تافل را خواهند داشت که این امر تنها با ارائه جدید سیستم  تافل و آیلتس TKO خواهند بود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

WhatsApp Call